Harmonogram 2021/22

Harmonogram 2021/22

DataMatchCzas/WynikiMiejsce wydarzeniaArtykułKolejka Sędzia główny
Projekt X - Ryśki
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
Kolejka XXI 16.05 - 20.05 2022 Michał Poradzisz
Orły Naprawa - BUZDYGANY
SP Naprawa 378; 34-240 Naprawa
Kolejka XXI 16.05 - 20.05 2022 -
TKKF Uklejna - Jakakolwiek
SP. Trzemeśnia 250; 32-425 Trzemeśnia
Kolejka XXI 16.05 - 20.05 2022 -
Lidersi - SMMK
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
Kolejka XXI 16.05 - 20.05 2022 Michał Poradzisz
Karramba - Drink Team
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
Kolejka XXI 16.05 - 20.05 2022 -
Projekt X - BUZDYGANY
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
Kolejka XIX 25.04 - 29.04 2022 Michał Poradzisz
Jakakolwiek - Drink Team
SP. Trzemeśnia 250; 32-425 Trzemeśnia
Kolejka XIX 25.04 - 29.04 2022 -
BUZDYGANY - Lidersi
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka XX 9.05 - 13.05 2022 Marcin Góralik
Ryśki - Orły Naprawa
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka XX 9.05 - 13.05 2022 Jacek Suruło
Drink Team - TKKF Uklejna
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
Kolejka XX 9.05 - 13.05 2022 -
SMMK - Projekt X
SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża
Kolejka XX 9.05 - 13.05 2022 Robert Stasiak
SMMK - Ryśki
SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża
Kolejka XIX 25.04 - 29.04 2022 Tomasz Radoń
Orły Naprawa - Lidersi
SP Naprawa 378; 34-240 Naprawa
Kolejka XIX 25.04 - 29.04 2022 -
Amatorzy - Karramba
SP Stadniki 148; 32-410 Stadniki
Kolejka XX 9.05 - 13.05 2022 Krzysztof Zięba
TKKF Uklejna - Amatorzy
SP. Trzemeśnia 250; 32-425 Trzemeśnia
Kolejka XIX 25.04 - 29.04 2022 Artur Piotrowski
BUZDYGANY - Ryśki
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka XVIII 21.03 - 25.03 2022 Krzysztof Zięba
SMMK - Orły Naprawa
SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża
Kolejka XVIII 21.03 - 25.03 2022 Robert Stasiak
Lidersi - Projekt X
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
Kolejka XVIII 21.03 - 25.03 2022 Tomasz Murzyn
Karramba - TKKF Uklejna
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
Kolejka XVIII 21.03 - 25.03 2022 -
JAKAKOLWIEK - AMATORZY
ZSTE Żeromskiego 17; 32-400 Myślenice
KOLEJKA XIII 31.01 – 4.02 2022 Robert Stasiak
Drink Team - Amatorzy
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
Kolejka XVII 14.03 - 18.03 2022 Wojciech Łętocha
SMMK - BUZDYGANY
SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża
Kolejka XVII 14.03 - 18.03 2022 Krzysztof Zięba
Orły Naprawa - Projekt X
SP Naprawa 378; 34-240 Naprawa
Kolejka XVII 14.03 - 18.03 2022 Robert Stasiak
Jakakolwiek - Karramba
ZSTE Żeromskiego 17; 32-400 Myślenice
Kolejka XVII 14.03 - 18.03 2022 Robert Stasiak
Ryśki - Lidersi
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
KOLEJKA XVII 28.02 – 4.03 2022 Robert Stasiak
DRINK TEAM - KARRAMBA
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA XVI 28.02 – 4.03 2022 Mateusz Sitek
SMMK - LIDERSI
SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża
KOLEJKA XVI 28.02 – 4.03 2022 Robert Stasiak
BUZDYGANY - ORŁY
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
KOLEJKA XVI 28.02 – 4.03 2022 Artur Piotrowski
RYŚKI - PROJEKT X
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
KOLEJKA XVI 28.02 – 4.03 2022 Robert Stasiak
JAKAKOLWIEK - TKKF
ZSTE Żeromskiego 17; 32-400 Myślenice
KOLEJKA XVI 28.02 – 4.03 2022 Paweł Skrzeczek
PROJEKT X - SMMK
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA XV 21.02 – 25.02 2022 Michał Poradzisz
TKKF - DRINK TEAM
SP. Trzemeśnia 250; 32-425 Trzemeśnia
KOLEJKA XV 21.02 – 25.02 2022 Artur Piotrowski
ORŁY - RYŚKI
SP Naprawa 378; 34-240 Naprawa
KOLEJKA XV 21.02 – 25.02 2022 Michał Poradzisz
LIDERSI - BUZDYGANY
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA XV 21.02 – 25.02 2022 Tomasz Murzyn
KARRAMBA - AMATORZY
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA XV 28.02 – 4.03 2022 Paweł Skrzeczek
BUZDYGANY - PROJEKT X
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
KOLEJKA XIV 07.02 – 11.02 2022 Artur Piotrowski
Amatorzy - Jakakolwiek
SP Stadniki 148; 32-410 Stadniki
Kolejka XVIII 21.03 - 25.03 2022 Robert Stasiak
RYŚKI - BUZDYGANY
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
KOLEJKA XIII 31.01 – 4.02 2022 Krzysztof Zięba
DRINK TEAM - JAKAKOLWIEK
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA XIV 07.02 – 11.02 2022 Tomasz Radoń
SMMK - RYŚKI
SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża
KOLEJKA XIV 07.02 – 11.02 2022 Michał Poradzisz
LIDERSI - ORŁY
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA XIV 07.02 – 11.02 2022 -
AMATORZY - TKKF
SP Stadniki 148; 32-410 Stadniki
KOLEJKA XIV 07.02 – 11.02 2022 -
PROJEKT X - LIDERSI
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA XIII 31.01 – 4.02 2022 Robert Stasiak
TKKF - KARRAMBA
SP. Trzemeśnia 250; 32-425 Trzemeśnia
KOLEJKA XIII 31.01 – 4.02 2022 Artur Piotrowski
ORŁY - SMMK
SP Naprawa 378; 34-240 Naprawa
KOLEJKA XIII 31.01 – 4.02 2022 Krzysztof Zięba
LIDERSI - RYŚKI
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA XII 10.01 – 14.01 2022 Krzysztof Zięba
PROJEKT X - ORŁY
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA XII 10.01 – 14.01 2022 Michał Poradzisz
BUZDYGANY - SMMK
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
KOLEJKA XII 10.01 – 14.01 2022 Tomasz Murzyn
KARRAMBA - JAKAKOLWIEK
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA XII 10.01 – 14.01 2022 Krzysztof Zięba
AMATORZY - DRINK TEAM
SP Stadniki 148; 32-410 Stadniki
KOLEJKA XII 10.01 – 14.01 2022 Robert Stasiak
PROJEKT X - BUZDYGANY
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA XI 06.12 – 10.12 2021 Jacek Suruło
LIDERSI - KARRAMBA
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA XI 06.12 – 10.12 2021 Paweł Skrzeczek
DRINK TEAM - ORŁY
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA XI 06.12 – 10.12 2021 Mateusz Sitek
JAKAKOLWIEK - AMATORZY
ZSTE Żeromskiego 17; 32-400 Myślenice
KOLEJKA XI 06.12 – 10.12 2021 Robert Stasiak
SMMK - RYŚKI
SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża
KOLEJKA XI 06.12 – 10.12 2021 -
RYŚKI - TKKF UKLEJNA
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
KOLEJKA X 29.11 – 03.12 2021 Jacek Suruło
AMATORZY - SMMK
SP Stadniki 148; 32-410 Stadniki
KOLEJKA X 29.11 – 03.12 2021 -
ORŁY - JAKAKOLWIEK
KOLEJKA X 29.11 – 03.12 2021 -
KARRAMBA - DRINK TEAM
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA X 29.11 – 03.12 2021 Tomasz Radoń
BUZDYGANY - LIDERSI
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
KOLEJKA X 29.11 – 03.12 2021 Krzysztof Zięba
LIDERSI - PROJEKT X
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA IX 22 – 26.11 2021 Robert Stasiak
DRINK TEAM - BUZDYGANY
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA IX 22 – 26.11 2021 Mateusz Sitek
JAKAKOLWIEK - KARRAMBA
ZSTE Żeromskiego 17; 32-400 Myślenice
KOLEJKA IX 22 – 26.11 2021 Robert Stasiak
SMMK - ORŁY
SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża
KOLEJKA IX 22 – 26.11 2021 Tomasz Murzyn
TKKF UKLEJNA - AMATORZY
SP. Trzemeśnia 250; 32-425 Trzemeśnia
KOLEJKA IX 22 – 26.11 2021 Krzysztof Zięba
AMATORZY - RYŚKI
SP Stadniki 148; 32-410 Stadniki
KOLEJKA VIII 15 – 19.11 2021 Robert Stasiak
ORŁY - TKKF UKLEJNA
SP Naprawa 378; 34-240 Naprawa
KOLEJKA VIII 15 – 19.11 2021 Paweł Skrzeczek
KARRAMBA - SMMK
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA VIII 15 – 19.11 2021 Krzysztof Zięba
BUZDYGANY - JAKAKOLWIEK
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
KOLEJKA VIII 15 – 19.11 2021 Krzysztof Jabłoński
PROJEKT X - DRINK TEAM
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA VIII 15 – 19.11 2021 Robert Stasiak
DRINK TEAM - LIDERSI
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA VII 25 – 29.10 2021 Tomasz Radoń
JAKAKOLWIEK - PROJEKT X
ZSTE Żeromskiego 17; 32-400 Myślenice
KOLEJKA VII 25 – 29.10 2021 Paweł Skrzeczek
SMMK - BUZDYGANY
SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża
KOLEJKA VII 25 – 29.10 2021 Mateusz Sitek
TKKF UKLEJNA - KARRAMBA
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA VII 25 – 29.10 2021 Tomasz Murzyn
RYŚKI - ORŁY
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
KOLEJKA VII 25 – 29.10 2021 Michał Poradzisz
ORŁY - AMATORZY
SP Naprawa 378; 34-240 Naprawa
KOLEJKA VI 18 – 22.10 2021 Krzysztof Zięba
KARRAMBA - RYŚKI
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA VI 18 – 22.10 2021 Marcin Góralik
BUZDYGANY - TKKF UKLEJNA
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
KOLEJKA VI 18 – 22.10 2021 Krzysztof Zięba
PROJEKT X - SMMK
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA VI 18 – 22.10 2021 Jacek Suruło
LIDERSI - JAKAKOLWIEK
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
KOLEJKA VI 18 – 22.10 2021 Krzysztof Zięba
JAKAKOLWIEK - DRINK TEAM
ZSTE Żeromskiego 17; 32-400 Myślenice
Kolejka V 11 – 15.10 2021 Krzysztof Zięba
SMMK - LIDERSI
SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża
Kolejka V 11 – 15.10 2021 Robert Stasiak
TKKF UKLEJNA - PROJEKT X
SP. Trzemeśnia 250; 32-425 Trzemeśnia
Kolejka V 11 – 15.10 2021 Artur Piotrowski
RYŚKI - BUZDYGANY
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka V 11 – 15.10 2021 Michał Poradzisz
AMATORZY - KARRAMBA
SP Stadniki 148; 32-410 Stadniki
Kolejka V 11 – 15.10 2021 Tomasz Radoń
KARRAMBA - ORŁY
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
Kolejka IV 04 – 08.10 2021 Paweł Skrzeczek
BUZDYGANY - AMATORZY
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka IV 04 – 08.10 2021 Wojciech Łętocha
PROJEKT X - RYŚKI
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
Kolejka IV 04 – 08.10 2021 Robert Stasiak
LIDERSI - TKKF UKLEJNA
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
Kolejka IV 04 – 08.10 2021 Robert Stasiak
DRINK TEAM - SMMK
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
Kolejka IV 04 – 08.10 2021 Michał Poradzisz
SMMK - JAKAKOLWIEK
SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża
Kolejka III 27.09 – 01.10 2021 Michał Poradzisz
TKKF UKLEJNA - DRINK TEAM
SP. Trzemeśnia 250; 32-425 Trzemeśnia
Kolejka III 27.09 – 01.10 2021 -
RYŚKI - LIDERSI
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka III 27.09 – 01.10 2021 Krzysztof Zięba
AMATORZY - PROJEKT X
SP Stadniki 148; 32-410 Stadniki
Kolejka III 27.09 – 01.10 2021 Jacek Suruło
ORŁY - BUZDYGANY
SP Naprawa 378; 34-240 Naprawa
Kolejka III 27.09 – 01.10 2021 -
BUZDYGANY - KARRAMBA
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka II 20 – 24.09 2021 Krzysztof Zięba
PROJEKT X - ORŁY
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
Kolejka II 20 – 24.09 2021 Robert Stasiak
LIDERSI - AMATORZY
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
Kolejka II 20 – 24.09 2021 Robert Stasiak
DRINK TEAM - RYŚKI
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
Kolejka II 20 – 24.09 2021 Michał Poradzisz
JAKAKOLWIEK - TKKF UKLEJNA
ZSTE Żeromskiego 17; 32-400 Myślenice
Kolejka II 20 – 24.09 2021 -
TKKF UKLEJNA - SMMK
SP. Trzemeśnia 250; 32-425 Trzemeśnia
Kolejka I 13 – 17.09 2021 Michał Poradzisz
RYŚKI - JAKAKOLWIEK
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka I 13 – 17.09 2021 Tomasz Radoń
Amatorzy - Drink Team
SP Stadniki 148; 32-410 Stadniki
Kolejka I 13 – 17.09 2021 Robert Stasiak
Orły - Lidersi
SP Naprawa 378; 34-240 Naprawa
Kolejka I 13 – 17.09 2021 Paweł Skrzeczek
KARRAMBA - PROJEKT X
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
Kolejka I 13 – 17.09 2021 Krzysztof Jabłoński