Harmonogram 2023/24

Harmonogram 2023/24

DataMatchCzas/WynikiSezonMiejsce wydarzeniaKolejka Sędzia główny
Jakakolwiek - Lidersi2023/24
ZSTE Żeromskiego 17; 32-400 Myślenice
Kolejka XII 29.01 - 02.02.2024 Robert Stasiak
TKKF Uklejna - Zaprojektowani2023/24
SP nr. 3 Stróża 168; 32-431 Stróża
Kolejka XIII 05.02 - 09.02.2024 Artur Piotrowski
Zmieszani - Buzdygany2023/24
Gminna Hala Sportowa GDÓW; Gdów 1206, 32-420 Gdów
Kolejka XII 29.01 - 02.02.2024 Wojciech Łętocha
SMMK - BDHI2023/24
SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża
Kolejka XIII 05.02 - 09.02.2024 Michał Poradzisz
SMS Bolce - Jakakolwiek2023/24
ZSMS ul. Bogucka 2; 32-020 Wieliczka
Kolejka XIII 05.02 - 09.02.2024 Piotr Ziarnik
Projekt X - Amatorzy2023/24
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka XIII 05.02 - 09.02.2024 Paweł Kmieciak
Buzdygany - Ryśki2023/24
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka XIII 05.02 - 09.02.2024 Michał Poradzisz
DRINK TEAM - SeGromY2023/24
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka XIII 29.01 - 02.02.2024 -
TKKF Uklejna - Jakakolwiek2023/24
SP nr. 3 Stróża 168; 32-431 Stróża
Kolejka XIV 26.02 - 01.03.2024 -
Ryśki - Lidersi2023/24
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka XIV 26.02 - 01.03.2024 -
Buzdygany - SMS Bolce2023/24
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka XIV 26.02 - 01.03.2024 -
Zaprojektowani - Zmieszani2023/24
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka XIV 26.02 - 01.03.2024 -
SeGromY - Amatorzy2023/24
Lubień 885; 32-433 Lubień
Kolejka XIV 26.02 - 01.03.2024 -
DRINK TEAM - BDHI2023/24
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka XIV 26.02 - 01.03.2024 -
Jakakolwiek - DRINK TEAM2023/24
ZSTE Żeromskiego 17; 32-400 Myślenice
Kolejka XV 11.03 - 15.03.2024 -
Amatorzy - TKKF Uklejna2023/24
SP Stadniki 148; 32-410 Stadniki
Kolejka XV 11.03 - 15.03.2024 -
Lidersi - Buzdygany2023/24
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka XV 11.03 - 15.03.2024 -
Zmieszani - Ryśki2023/24
Gminna Hala Sportowa GDÓW; Gdów 1206, 32-420 Gdów
Kolejka XV 11.03 - 15.03.2024 -
SMMK - SeGromY2023/24
SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża
Kolejka XV 11.03 - 15.03.2024 -
Projekt X - Zaprojektowani2023/24
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka XV 11.03 - 15.03.2024 -
Ryśki - Projekt X2023/24
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka XVI 25.03 - 29.03.2024 -
TKKF Uklejna - SMMK2023/24
SP nr. 3 Stróża 168; 32-431 Stróża
Kolejka XVI 25.03 - 29.03.2024 -
Buzdygany - Zmieszani2023/24
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka XVI 25.03 - 29.03.2024 -
SMS Bolce - Lidersi2023/24
ZSMS ul. Bogucka 2; 32-020 Wieliczka
Kolejka XVI 25.03 - 29.03.2024 -
BDHI - Jakakolwiek2023/24
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43, Dobczyce
Kolejka XVI 25.03 - 29.03.2024 -
DRINK TEAM - Amatorzy2023/24
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka XVI 25.03 - 29.03.2024 -
Amatorzy - BDHI2023/24
SP Stadniki 148; 32-410 Stadniki
Kolejka XVII 08.04 - 12.04.2024 -
Zmieszani - SMS Bolce2023/24
Gminna Hala Sportowa GDÓW; Gdów 1206, 32-420 Gdów
Kolejka XVII 08.04 - 12.04.2024 -
SMMK - DRINK TEAM2023/24
SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża
Kolejka XVII 08.04 - 12.04.2024 -
Projekt X - Buzdygany2023/24
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka XVII 08.04 - 12.04.2024 -
Zaprojektowani - Ryśki2023/24
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka XVII 08.04 - 12.04.2024 -
SeGromY - TKKF Uklejna2023/24
Lubień 885; 32-433 Lubień
Kolejka XVII 08.04 - 12.04.2024 -
Jakakolwiek - Amatorzy2023/24
ZSTE Żeromskiego 17; 32-400 Myślenice
Kolejka XVIII 22.04 - 26.04.2024 -
Lidersi - Zmieszani2023/24
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka XVIII 22.04 - 26.04.2024 -
Buzdygany - Zaprojektowani2023/24
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka XVIII 22.04 - 26.04.2024 -
SMS Bolce - Projekt X2023/24
Brzączowice 186; SP im. M. Konopnickiej; 32-410 Myślenice
Kolejka XVIII 22.04 - 26.04.2024 -
BDHI - SMMK2023/24
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43, Dobczyce
Kolejka XVIII 22.04 - 26.04.2024 -
DRINK TEAM - SeGromY2023/24
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka XVIII 22.04 - 26.04.2024 -
Ryśki - Buzdygany2023/24
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka XIX 13.05 - 17.05.2024 -
TKKF Uklejna - DRINK TEAM2023/24
SP nr. 3 Stróża 168; 32-431 Stróża
Kolejka XIX 13.05 - 17.05.2024 -
SMMK - Jakakolwiek2023/24
SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża
Kolejka XIX 13.05 - 17.05.2024 -
Projekt X - Lidersi2023/24
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka XIX 13.05 - 17.05.2024 -
Zaprojektowani - SMS Bolce2023/24
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka XIX 13.05 - 17.05.2024 -
SeGromY - BDHI2023/24
Lubień 885; 32-433 Lubień
Kolejka XIX 13.05 - 17.05.2024 -
Jakakolwiek - SeGromY2023/24
ZSTE Żeromskiego 17; 32-400 Myślenice
Kolejka XX 20.05 - 24.05.2024 -
Amatorzy - SMMK2023/24
SP Stadniki 148; 32-410 Stadniki
Kolejka XX 20.05 - 24.05.2024 -
Lidersi - Zaprojektowani2023/24
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
Kolejka XX 20.05 - 24.05.2024 -
Zmieszani - Projekt X2023/24
Gminna Hala Sportowa GDÓW; Gdów 1206, 32-420 Gdów
Kolejka XX 20.05 - 24.05.2024 -
SMS Bolce - Ryśki2023/24
ZSMS ul. Bogucka 2; 32-020 Wieliczka
Kolejka XX 20.05 - 24.05.2024 -
BDHI - TKKF Uklejna2023/24
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43, Dobczyce
Kolejka XX 20.05 - 24.05.2024 -