PROJEKT X – SMMK

Podsumowanie

HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 MyśleniceZdrojowa, Zarabie, Myślenice, gmina Myślenice, powiat myślenicki, województwo małopolskie, 32-400, Polska
SMMK23252325112

Gospodarze tego pojedynku, zapewne pełni sportowej złości będą chcieli przerwać passę dwóch pojedynków bez zwycięstwa. Krzysiek ze swoja ekipą dość pechowo przegrali mecze z Lidersami i Buzdyganami, wiec może to dobry moment żeby wyciągnąć wnioski i nie doprowadzać do piątego seta, który im ostatnimi czasy wybitnie „nie leży”. W tym spotkaniu dwóch najmłodszych ekip naszej ligi duże znaczenie będzie miało kończenie akcji w pierwszym tempie, bowiem bronić obydwa składy potrafią bardzo dobrze, a i kontry skutecznie wyprowadzać również. Czy o wyniku tej konfrontacji zdecyduje blok i zagrywka? Moim zdaniem chyba właśnie tak będzie. Mój typ 2:3 dla SMMK.

Projekt X

Zawodnik MVP 1 2 3 4 5 S K E TA B PTS MIN SH SOG SH% PKA PKG PA PS KP P% DRB S F OFF CK