Harmonogram 2022/23

Harmonogram 2022/23

DataMatchCzas/WynikiSezonMiejsce wydarzeniaArtykułKolejka Sędzia główny
JAKAKOLWIEK - TKKF UKLEJNA2022/23
ZSTE Żeromskiego 17; 32-400 Myślenice
Kolejka I 26 - 30.09 2022 Robert Stasiak
RYŚKI - LIDERSI2022/23
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka I 26 - 30.09 2022 Tomasz Radoń
AMATORZY - SEGROMY2022/23
SP Stadniki 148; 32-410 Stadniki
Kolejka I 26 - 30.09 2022 Paweł Skrzeczek
ORŁY NAPRAWA - BUZDYGANY2022/23
SP Naprawa 378, 34-240 Naprawa
Kolejka I 26 - 30.09 2022 Tomasz Murzyn
SMS BOLCE - SMMK2022/23
ZSMS ul. Bogucka 2; 32-020 Wieliczka
Kolejka I 26 - 30.09 2022 -
DRIK TEAM - ZMIESZANI2022/23
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka I 26 - 30.09 2022 -
PROJEKT PCIM - AMATORZY2022/23
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka II 03 - 07.10 2022 -
TKKF UKLEJNA - DRIK TEAM2022/23
SP. Trzemeśnia 250; 32-425 Trzemeśnia
Kolejka II 03 - 07.10 2022 -
BUZDYGANY - SMS BOLCE2022/23
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka II 03 - 07.10 2022 -
ZMIESZANI - RYŚKI2022/23
Brzączowice 186; SP im. M. Konopnickiej; 32-410 Myślenice
Kolejka II 03 - 07.10 2022 -
SMMK - JAKAKOLWIEK2022/23
SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża
Kolejka II 03 - 07.10 2022 -
SE GROMY - ORŁY NAPRAWA2022/23
Lubień 885; 32-433 Lubień
Kolejka II 03 - 07.10 2022 -
JAKAKOLWIEK - BUZDYGANY2022/23
ZSTE Żeromskiego 17; 32-400 Myślenice
Kolejka III 10 - 14.10 2022 -
RYŚKI - TKKF UKLEJNA2022/23
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka III 10 - 14.10 2022 -
PROJEKT PCIM - ORŁY NAPRAWA2022/23
HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice
Kolejka III 10 - 14.10 2022 -
LIDERSI - ZMIESZANI2022/23
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka III 10 - 14.10 2022 -
SMS BOLCE - SEGROMY2022/23
ZSMS ul. Bogucka 2; 32-020 Wieliczka
Kolejka III 10 - 14.10 2022 -
DRIK TEAM - SMMK2022/23
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka III 10 - 14.10 2022 -
AMATORZY - ORŁY NAPRAWA2022/23
SP Stadniki 148; 32-410 Stadniki
Kolejka IV 17 - 21.10 2022 -
PROJEKT PCIM - SMS BOLCE2022/23
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka IV 17 - 21.10 2022 -
TKKF UKLEJNA - LIDERSI2022/23
SP. Trzemeśnia 250; 32-425 Trzemeśnia
Kolejka IV 17 - 21.10 2022 -
BUZDYGANY - DRIK TEAM2022/23
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka IV 17 - 21.10 2022 -
SMMK - RYŚKI2022/23
SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża
Kolejka IV 17 - 21.10 2022 -
SEGROMY - JAKAKOLWIEK2022/23
Lubień 885; 32-433 Lubień
Kolejka IV 17 - 21.10 2022 -
JAKAKOLWIEK - PROJEKT PCIM2022/23
ZSTE Żeromskiego 17; 32-400 Myślenice
Kolejka V 24 - 28.10 2022 -
RYŚKI - BUZDYGANY2022/23
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka V 24 - 28.10 2022 -
LIDERSI - SMMK2022/23
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka V 24 - 28.10 2022 -
ZMIESZANI - TKKF UKLEJNA2022/23
Brzączowice 186; SP im. M. Konopnickiej; 32-410 Myślenice
Kolejka V 24 - 28.10 2022 -
SMS BOLCE - AMATORZY2022/23
ZSMS ul. Bogucka 2; 32-020 Wieliczka
Kolejka V 24 - 28.10 2022 -
DRIK TEAM - SEGROMY2022/23
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka V 24 - 28.10 2022 -
AMATORZY - JAKAKOLWIEK2022/23
SP Stadniki 148; 32-410 Stadniki
Kolejka VI 14 - 18.11 2022 -
PROJEKT PCIM - DRIK TEAM2022/23
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka VI 14 - 18.11 2022 -
BUZDYGANY - LIDERSI2022/23
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka VI 14 - 18.11 2022 -
ORŁY NAPRAWA - SMS BOLCE2022/23
SP Naprawa 378, 34-240 Naprawa
Kolejka VI 14 - 18.11 2022 -
SMMK - ZMIESZANI2022/23
SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża
Kolejka VI 14 - 18.11 2022 -
SE GROMY - RYŚKI2022/23
Lubień 885; 32-433 Lubień
Kolejka VI 14 - 18.11 2022 -
JAKAKOLWIEK - ORŁY NAPRAWA2022/23
ZSTE Żeromskiego 17; 32-400 Myślenice
Kolejka VII 21 - 25.11 2022 -
RYŚKI - PROJEKT PCIM2022/23
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka VII 21 - 25.11 2022 -
LIDERSI - SEGROMY2022/23
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka VII 21 - 25.11 2022 -
TKKF UKLEJNA - SMMK2022/23
SP. Trzemeśnia 250; 32-425 Trzemeśnia
Kolejka VII 21 - 25.11 2022 -
ZMIESZANI - BUZDYGANY2022/23
Brzączowice 186; SP im. M. Konopnickiej; 32-410 Myślenice
Kolejka VII 21 - 25.11 2022 -
DRIK TEAM - AMATORZY2022/23
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka VII 21 - 25.11 2022 -
AMATORZY - RYŚKI2022/23
SP Stadniki 148; 32-410 Stadniki
Kolejka VIII 28.11 - 02.12 2022 -
PROJEKT PCIM - LIDERSI2022/23
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka VIII 28.11 - 02.12 2022 -
BUZDYGANY - TKKF UKLEJNA2022/23
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka VIII 28.11 - 02.12 2022 -
ORŁY NAPRAWA - DRIK TEAM2022/23
SP Naprawa 378, 34-240 Naprawa
Kolejka VIII 28.11 - 02.12 2022 -
SMS BOLCE - JAKAKOLWIEK2022/23
ZSMS ul. Bogucka 2; 32-020 Wieliczka
Kolejka VIII 28.11 - 02.12 2022 -
SEGROMY - ZMIESZANI2022/23
Lubień 885; 32-433 Lubień
Kolejka VIII 28.11 - 02.12 2022 -
RYŚKI - ORŁY NAPRAWA2022/23
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka IX 05 - 09.12 2022 -
LIDERSI - AMATORZY2022/23
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka IX 05 - 09.12 2022 -
TKKF UKLEJNA - SEGROMY2022/23
SP. Trzemeśnia 250; 32-425 Trzemeśnia
Kolejka IX 05 - 09.12 2022 -
ZMIESZANI - PROJEKT PCIM2022/23
Brzączowice 186; SP im. M. Konopnickiej; 32-410 Myślenice
Kolejka IX 05 - 09.12 2022 -
SMMK - BUZDYGANY2022/23
SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża
Kolejka IX 05 - 09.12 2022 -
DRIK TEAM - SMS BOLCE2022/23
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka IX 05 - 09.12 2022 -
JAKAKOLWIEK - DRIK TEAM2022/23
ZSTE Żeromskiego 17; 32-400 Myślenice
Kolejka X 12 - 16.12 2022 -
AMATORZY - ZMIESZANI2022/23
SP Stadniki 148; 32-410 Stadniki
Kolejka X 12 - 16.12 2022 -
PROJEKT PCIM - TKKF UKLEJNA2022/23
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka X 12 - 16.12 2022 -
ORŁY NAPRAWA - LIDERSI2022/23
SP Naprawa 378, 34-240 Naprawa
Kolejka X 12 - 16.12 2022 -
SMS BOLCE - RYŚKI2022/23
ZSMS ul. Bogucka 2; 32-020 Wieliczka
Kolejka X 12 - 16.12 2022 -
SEGROMY - SMMK2022/23
Lubień 885; 32-433 Lubień
Kolejka X 12 - 16.12 2022 -
RYŚKI - JAKAKOLWIEK2022/23
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka XI 09 - 13.01 2022 -
LIDERSI - SMS BOLCE2022/23
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka XI 09 - 13.01 2022 -
TKKF UKLEJNA - AMATORZY2022/23
SP. Trzemeśnia 250; 32-425 Trzemeśnia
Kolejka XI 09 - 13.01 2022 -
BUZDYGANY - SEGROMY2022/23
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka XI 09 - 13.01 2022 -
ZMIESZANI - ORŁY NAPRAWA2022/23
Brzączowice 186; SP im. M. Konopnickiej; 32-410 Myślenice
Kolejka XI 09 - 13.01 2022 -
SMMK - PROJEKT PCIM2022/23
SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża
Kolejka XI 09 - 13.01 2022 -
JAKAKOLWIEK - LIDERSI2022/23
ZSTE Żeromskiego 17; 32-400 Myślenice
Kolejka XII 16 - 20.01 2022 -
AMATORZY - SMMK2022/23
SP Stadniki 148; 32-410 Stadniki
Kolejka XII 16 - 20.01 2022 -
PROJEKT PCIM - BUZDYGANY2022/23
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka XII 16 - 20.01 2022 -
ORŁY NAPRAWA - TKKF UKLEJNA2022/23
SP Naprawa 378, 34-240 Naprawa
Kolejka XII 16 - 20.01 2022 -
SMS BOLCE - ZMIESZANI2022/23
ZSMS ul. Bogucka 2; 32-020 Wieliczka
Kolejka XII 16 - 20.01 2022 -
DRIK TEAM - RYŚKI2022/23
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka XII 16 - 20.01 2022 -
LIDERSI - DRIK TEAM2022/23
Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice
Kolejka XIII 23 - 27.01 2022 -
TKKF UKLEJNA - SMS BOLCE2022/23
SP. Trzemeśnia 250; 32-425 Trzemeśnia
Kolejka XIII 23 - 27.01 2022 -
BUZDYGANY - AMATORZY2022/23
SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice
Kolejka XIII 23 - 27.01 2022 -
ZMIESZANI - JAKAKOLWIEK2022/23
Brzączowice 186; SP im. M. Konopnickiej; 32-410 Myślenice
Kolejka XIII 23 - 27.01 2022 -
SMMK - ORŁY NAPRAWA2022/23
SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża
Kolejka XIII 23 - 27.01 2022 -
SEGROMY - PROJEKT PCIM2022/23
Lubień 885; 32-433 Lubień
Kolejka XIII 23 - 27.01 2022 -