wiosenny turniej siatkówki 17.06.2023r- wyniki

W sobotnim turnieju wzięło udział siedem ekip: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji (TWA), SMMK, Ryśki, Uklejna, Też fajna nazwa, BDHI, SMS Bolce. Drużyny w początkowej fazie rozgrywek zostały rozlosowane do dwóch grup, w których toczono mecze w systemie każdy z każdym. Do zmagań o miejsca 1-4 awansowały po dwie ekipy z każdej grupy, a pozostałe trzy drużyny zagrały miedzy sobą spotkania o miejsca 5-7 w turnieju. Z grupy A z pierwszego miejsca awansowali Ryśki, którzy małymi punktami wyprzedzili Też fajna nazwa ( bezpośrednie mecze tych ekip dwukrotnie zakończyły się remisem 1:1).  Z grupy B do półfinałów z pierwszego miejsca awansowali SMMK wyprzedzając jednym punktem SMS Bolce, którzy zajęli w tej grupie drugie miejsce.

W spotkaniach o miejsca 5-7 zaciętą rywalizacje wygrało Towarzystwo Wzajemnej Adoracji (TWA) i gracze tej drużyny zajęli w końcowym rozrachunku piąte miejsce. Szósta pozycja w turnieju przypadła BDHI, a siódma Uklejnie.

W meczach półfinałowych Ryśki pokonali SMS Bolce 2;1 a SMMK ulegli Też fajna nazywa 2:0 i w finale mieliśmy już trzecie starcie tego dnia drużyn Ryśków i Też fajna nazwa. Tradycyjnie mecz pomiędzy nimi zakończył się remisem, i spotkanie rozstrzygnąć musiał dopiero pasjonujący i trzymający w napięciu a w tajbrek, w którym to 18:16 wygrali Też fajna nazwa. Trzecie miejsce w turnieju zajęli SMMK.

Skład zwycięzców TEŻ FAJNA NAZWA:

Anna Woźniczka – Mleczek (Buzdygany), Agnieszka Czepiel (Lidersi), Angelika Biela (Projekt), Michał Poradzisz (Lidersi), Paweł Skrzeczek (Drink Team), Paweł Kmieciak (Projekt), Piotr Dybeł (Lidersi) i Jacek Suruło (Lidersi)

Wyniki spotkań turniejowych:

zespół zespół ranga wynik wynik
BDHI RYŚKI gr A 0 2
SMS BOLCE TWA gr B 2 0
BDHI TEZ FAJNA NAZWA gr A 0 2
UKLEJNA SMMK gr B 0 2
RYŚKI TEZ FAJNA NAZWA gr A 1 1
SMS BOLCE UKLEJNA gr B 1 1
RYŚKI BDHI gr A 2 0
TWA SMMK gr B 0 2
TEZ FAJNA NAZWA BDHI gr A 2 0
SMMK SMS BOLCE gr B 1 1
TEZ FAJNA NAZWA RYŚKI gr A 1 1
TWA UKLEJNA gr B 1 1
RYŚKI SMS BOLCE półfinał 2 0
BDHI UKLEJNA m5-7 2 1
TEZ FAJNA NAZWA SMMK półfinał 2 0
TWA BDHI m5-7 2 1
SMS BOLCE SMMK 3miejsc 1 2
UKLEJNA TWA m5-7 0 2
RYŚKI TEZ FAJNA NAZWA finał 1 2

(JS)