Kontakt
tomasz.czepiel@wp.pl
TEL
607-984-524
Regulamin Ligi
LIGA
DANE DRUŻYN
Amatorzy
BDHI
Buzdygany
DRINK TEAM
Jakakolwiek
Lidersi
Projekt X
Ryśki
SeGromY
SMMK
SMS Bolce
TKKF Uklejna
Zaprojektowani
Zmieszani
KALENDARZ
PUCHAR
MVP
TABELA
ARCHIWUM
SEZON 2022/23
REGULAMIN
Harmonogram 2022/23
MVP Sezonu 2022/23
Puchar Ligi 2022/23
Tabela Sezon 2022/23
SEZON 2021/22
REGULAMIN
Harmonogram 2021/22
MVP
Puchar Ligi 2021/22
Tabela Sezon 2021/22
REGULAMIN
Pliki
Puchar Ligii 2023/24
Zgłoszenie drużyny do rozgrywek
Zgłoszenie zawodnika do rozgrywek
Dyplom MVP
Protokół meczowy pdf
Protokół meczowy doc
Informacja o ochronie danych osobowych
Zgoda rodzica
Cookie policy
Kontakt
MVP Sezonu 2022/23
Home
MVP Sezonu 2022/23
MVP Sezonu 2022/23
Ranga
Zawodnik
Drużyna
MVP sezon 2022/23
1
Maksymilian Kowalik
Ryśki
6
2
Kamil Marciniak
Zmieszani
6
3
Krzysztof Zięba
Zaprojektowani
5
4
Klaudia Szczurek
Zmieszani
4
5
Jarosław Chmielarz
Buzdygany
4
6
Joanna Kochan
TKKF Uklejna
3
7
Piotr Dybeł
Lidersi
3
8
Urszula Turała
Lidersi
3
9
Mateusz Sułowski
Buzdygany
3
10
Łukasz Klęp
SMMK
3
11
Bartłomiej Szuba
Buzdygany
3
12
Paulina Dzierżak-Łętocha
DRINK TEAM
3
13
Magdalena Senecka
Buzdygany
3
14
Krzysztof Knapik
-
3
15
Paweł Olejniczak
-
3
16
Paweł Kajca
SMS Bolce
3
17
Jacek Suruło
Lidersi
2
18
Magdalena Góralik
-
2
19
Justyna Frączek
Ryśki
2
20
Jacek Nawara
Projekt X
2
21
Paweł Bzdyl
-
2
22
Piotr Jasek
Buzdygany
2
23
Szymon Ścisłowicz
-
2
24
Piotr Ciężkowski
-
2
25
Aleksandra Pulchny
-
2
26
Joanna Kłosińska
-
2
27
Janusz Wojdyła
SeGromY
2
28
Mariusz Byczyński
SMS Bolce
2
29
Krzysztof Ufniarz
SMS Bolce
2
30
Michał Poradzisz
Lidersi
2
31
Dominika Nowak
Lidersi
2
32
Maja Krzysiek
SMS Bolce
2
33
Arian Jóźwiak
TKKF Uklejna
2
34
Agata Kowalczyk
Orły Naprawa
2
35
Przemysław Wróbel
Ryśki
2
36
Wojciech Łętocha
TKKF Uklejna
1
37
Katarzyna Łętocha
TKKF Uklejna
1
38
Ryszard Druzgała
TKKF Uklejna
1
39
Tomasz Murzyn
-
1
40
Lucas Chodykin
Lidersi
1
41
Marcin Daniel
Lidersi
1
42
Julia Firek
SMMK
1
43
Michał Poradzisz
TKKF Uklejna
1
44
Wojciech Rapacz
Buzdygany
1
45
Wacław Habdas
-
1
46
Anna Woźniczka-Mleczek
Buzdygany
1
47
Mateusz Madej
DRINK TEAM
1
48
Jarosław Sroka
Jakakolwiek
1
49
Andrzej Dreścik
Jakakolwiek
1
50
Katarzyna Kulpa
Buzdygany
1
51
Weronika Bryndal
Lidersi
1
52
Izabella Guzy
SMS Bolce
1
53
Janusz Juszczak
-
1
54
Ewa Ufniarz
SMS Bolce
1
55
Grzegorz Borowy
SMS Bolce
1
56
Piotr Ziarnik
SMS Bolce
1
57
Michał Malata
SMS Bolce
1
58
Szymon Wietrzyk
SeGromY
1
59
Aleksandra Olejnik
Projekt PCIM
1
60
Sebastian Kryjak
SMMK
1
61
Artur Motyl
Projekt X
1
62
Monika Gablankowska
-
1
63
Dominik Wyka
Orły Naprawa
1
64
Jarosław Nawara
-
1
65
Mariusz Wójtowiec
-
1
66
Monika Flazik
Orły Naprawa
1
67
Krzysztof Litwa
Zaprojektowani
1
68
Magdalena Wietrzyk
SeGromY
1
69
Daniel Klakla
-
1