SEZON 2022/2023 – ROZPOCZYNAMY ZAPISY!

Nadchodzi wrzesień, zatem… siatkarscy ligowcy na START!

Już po raz siódmy startujemy z Ligą LAS, w której to w szranki staja amatorskie drużyny siatkarskie z Myślenic i okolic. Jak będzie wyglądała siódma odsłona rywalizacji? Ile wystartuje drużyn? Kto zostanie mistrzem ligi? Na wszystkie pytania zapewne poznamy odpowiedzi, ale póki co zacznijmy po kolei, czyli od zebrania chętnych drużyn gotowych do startu w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez Stowarzyszenie LAS pod Dalinem w sezonie 2022/23.

ZASADY W PIGUŁCE 🙂

Regulamin rozgrywek sezonu 2022/23 zapewne niewiele będzie się różnił od Regulaminu z poprzedniej edycji ligi. Zmianie ulegną zapewne wszystkie daty, oraz harmonogram gier. Zmianie może ulec również system rozgrywek, ponieważ ta sprawa zostanie dopiero omówiona i uzgodniona na spotkaniu z kapitanami drużyn i jest głównie uzależnione właśnie od ilości ekip, które będą chciały przystąpić do rozgrywek ligowych.

Niezmienny pozostaje wymóg obecności a boisku s drużynie w trakcie trwania meczu minimum dwóch kobiet i dwóch mężczyzn. Niezmieniona pozostaje również minimalna ilość osób, jaką będzie trzeba posiadać w kadrze, zgłaszając drużynę do rozgrywek ligowych, wpisowe od zawodnika, a także konieczność „posiadania” hali do rozgrywania spotkań w meczach „u siebie”.

DATY 🙂

22.08-02.09.2023r – przyjmowanie zgłoszeń od kapitanów w formie wiadomości wysłanej poprzez Mesengera (zgłoszenie powinno zawierać nazwę drużyny, imię i nazwisko kapitana i jego numer telefonu)

05.-09.09.2022r – spotkanie z kapitanami drużyn i omówienie Regulaminu, ustalenie zasad, etc. (prawdopodobnie online)

12.09-16.09.2022r – spotkanie z kapitanami ustalające harmonogram rozgrywek, doszlifowujące Regulamin, zebranie deklaracji imiennych zawodniczych oraz listy zgłoszeniowej drużyny, a także opłat za uczestnictwo w rozgrywkach ligowych

24.09.2022r – turniej na rozpoczęcie rozgrywek ligowych

26.09-30.09.2022r – pierwsza kolejka spotkań ligowych

Zatem czekamy na zgłoszenia poprzez Messengera.

Jeżeli macie pytania to prosimy pisać lub dzwonić.