Sezon: 2021/22

Podsumowanie

HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 MyśleniceZdrojowa, Zarabie, Myślenice, gmina Myślenice, powiat myślenicki, województwo małopolskie, 32-400, Polska
(Kolejka XVIII 21.03 - 25.03 2022)
Karramba
TKKF Uklejna
2 - 3
Final Score

Podsumowanie

ZSTE Żeromskiego 17; 32-400 MyśleniceStefana Żeromskiego, Myślenice, gmina Myślenice, powiat myślenicki, województwo małopolskie, 32-400, Polska
(KOLEJKA XIII 31.01 – 4.02 2022)
Jakakolwiek
Amatorzy
2 - 3
Final Score

Podsumowanie

HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 MyśleniceZdrojowa, Zarabie, Myślenice, gmina Myślenice, powiat myślenicki, województwo małopolskie, 32-400, Polska
(Kolejka XVII 14.03 - 18.03 2022)
Drink Team
Amatorzy
2 - 3
Final Score

Podsumowanie

SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 StróżaMała Gromada, Stróża, gmina Pcim, powiat myślenicki, województwo małopolskie, 32-431, Polska
(Kolejka XVII 14.03 - 18.03 2022)
SMMK
Buzdygany
3 - 2
Final Score

Podsumowanie

SP Naprawa 378; 34-240 Naprawa378, Naprawa, gmina Jordanów, powiat suski, województwo małopolskie, 34-242, Polska
(Kolejka XVII 14.03 - 18.03 2022)
Orły Naprawa
Projekt X
0 - 3
Final Score

Podsumowanie

ZSTE Żeromskiego 17; 32-400 MyśleniceStefana Żeromskiego, Myślenice, gmina Myślenice, powiat myślenicki, województwo małopolskie, 32-400, Polska
(Kolejka XVII 14.03 - 18.03 2022)
Jakakolwiek
Karramba
0 - 3
Final Score

Podsumowanie

SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 MyśleniceZdrojowa, Zarabie, Myślenice, gmina Myślenice, powiat myślenicki, województwo małopolskie, 32-400, Polska
(KOLEJKA XVII 28.02 – 4.03 2022)
Ryśki
Lidersi
2 - 3
Final Score

Podsumowanie

HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 MyśleniceZdrojowa, Zarabie, Myślenice, gmina Myślenice, powiat myślenicki, województwo małopolskie, 32-400, Polska
(KOLEJKA XVI 28.02 – 4.03 2022)
Drink Team
Karramba
3 - 2
Final Score

Podsumowanie

SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 StróżaMała Gromada, Stróża, gmina Pcim, powiat myślenicki, województwo małopolskie, 32-431, Polska
(KOLEJKA XVI 28.02 – 4.03 2022)
SMMK
Lidersi
3 - 0
Final Score