WSTĘP DO KOLEJKI NR 12

Witamy w nowym roku!

Właśnie w nadchodzącym tygodniu, liga LAS rusza z rozgrywkami, inicjując drugą rundę spotkań. Teraz mamy tabelę podzieloną na dwie części/grupy, zatem każdy czekający nas mecz powinien być wyrównany i trzymający w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego. Jeżeli do tej pory udawało mi się trafnie wytypować wyniki kilku meczy w kolejce, to teraz już naprawdę będzie o to ciężko 

LIDERSI – RYŚKI

W rundzie pierwszej spotkanie tych dwóch ekip dostarczyła nam bardzo dużo emocji. Lidersi wygrali to spotkanie 3:2, a Ryśki pokazali, ze naprawdę trzeba się z nimi liczyć w naszej lidze. Tym razem wynik również jest dla mnie wielką niewiadomą, choć znowu wskażę Lidersów jako potencjalnych zwycięzców. Mj typ 3:1 dla Lidersów.

BUZDYGANY – SMMK

Ajajaj . Będzie ciekawie. Tutaj jestem lekko skołowany jeżeli mam wskazać zalety i wady jednych czy drugich i wytypować zwycięzcę. Buzdygany zagrały naprawdę dobrze pierwszą rundę, czego dowodem było choćby wyjazdowe zwycięstwo nad SMMK właśnie. Czy teraz uda się im powtórzyć ten wynik? Dla mnie kluczowym tu będzie to, czy SMMK zdążyli przebudzić się z letargu w jaki wpadli na początku tego sezonu. Niby grali, niby zwyciężali, ale w meczach właśnie z Buzdyganami, Lidersami i Projektem X, czyli ekipami będącymi nad nimi w tabeli, jakoś nie potrafili zagrać tak, by wygrać. Pora w końcu przełamać zła passę chyba. Mój typ 2:3 dla SMMK.

PROJEKT X – ORŁY

Ekipa gospodarzy jest tu faworytem i chyba nie powinna mieć problemu aby dopisać do swojego dorobku trzy punkty. Orły po bardzo dobrym finiszu w drugiej części I rundy, wdarli się do grupy „mistrzowskiej” i teraz spróbują powalczyć o zajęcie miejsca lepszego niż szóste jakie dzierżą obecnie. Czy maja na to szanse? W moim odczuciu tak, tylko trzeba urywać punkty takim ekipom jak choćby Projekt X. Mój  typ 3:1 dla Projekt X.

KARRAMBA – JAKAKOLWIEK

Zespół gospodarzy jest dla mnie głównym faworytem do wygrania tej grupy. To co pokazali w ostatnich meczach ligowych (choćby z Ryśkami i Lidersami), naprawdę stawia ich w dobrym świetle i pozwala z nadzieja patrzeć na dalszą część sezonu. Mój  typ 3:0 dla Karramby.

AMATORZY – DRINK TEAM

Ciekawy mecz nam się szykuje. Faworytem są tutaj gospodarze, którzy po piorunującym początku sezonu, potem spuścili nieco z tonu. Pora pokazać jednak, że choćby nawet ostatnie ligowe zwycięstwo nie jest przypadkiem i ich czas jeszcze w lidze nadejdzie. Goście będą musieli sporo się napracować, aby wywieźć punkty ze Stadnik. Czy maja na to szanse? W mojej ocenie tak. Jedynym warunkiem jest równa i konsekwentna gra przez całe spotkanie, bez tego „falowania formy” jakie czasem prezentują.  Mój typ 3:2 dla Amatorów.

TKKF UKLEJNA pauzuje

(JS)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.