WSTĘP DO KOLEJKI LIGOWEJ NR 4

Co nas czeka w tym tygodniu? Spójrzmy na prognozy „LASowej pogody” pióra Krzyśka Zięby.

Przed nami 4 kolejka ligowych zmagań, ale zanim o tym co będzie, wróćmy do tego co było, bo działo się dużo. Kolejka numer trzy przyniosła kilka sensacyjnych wyników. Największą sensacją jest zwycięstwo TKKF-u nad Ryśkami co drużynie z Myślenic pozwala na pozostanie jedną z czterech niepokonanych drużyn w sezonie. Kolejną niespodzianką jest zwycięstwo SMMK z Drinkami dopiero po pięciosetowym boju. Niespodziewanie gładkie porażki ponieśli gracze Lidersów z Zmieszanymi, SeGromY z SMS Bolce, Jakakolwiek z Buzdyganami oraz Orły z Projektem. Czy w czwartej serii gier również będą niespodzianki? Odpowiedzi już w tym tygodniu.

Amatorzy vs Orły

Drużyna Amatorów po pauzie wraca do ligowego grania i na pewno będzie chciała zdobyć pierwsze punkty w tym sezonie. Dużo nowych osób spowodowały że na początku sezonu widać było jeszcze brak zgrania w tym zespole ale myślę że z czasem będzie tylko lepiej. Orły pojadą Stadnik w roli faworyta. Pomimo porażki z Projektem w grze drużynie z Naprawy jest dużo pozytywów, jeśli poprawią grę na siatce to mogą być spokojni o wynik w tym meczu. Dodatkowym smaczkiem w tym meczu będzie powrót na halę w Stadnikach Izabeli, która od tego sezonu właśnie przeniosła się do Orłów .

TKKF vs Lidersi

Jedno z dwóch najciekawiej zapowiadających się spotkań kolejki. Drużyna TKKF w tym sezonie jest bardzo zdyscyplinowana i dobrze się ich ogląda, co zaowocowało fotelem wicelidera rozgrywek. Natomiast tego samego nie można powiedzieć o Lidersach. W grze drużyny Jacka widać jeszcze dużo niepewności i braki zgrania z nowymi osobami, ale myślę, że szybko to poprawią i zwycięstwa seriami są kwestią czasu. Czy ta seria zacznie się już od najbliższego spotkania?

Buzdygany vs Drinki Team

Gospodarze tego spotkania idą jak burza (komplet zwycięstw i tylko jeden stracony set) i myślę, że kapitanowi Robertowi nawet przez myśl nie przeszło, że w środę może się to zmienić. Jednak Drinki po bardzo dobrym meczu z SMMK, na pewno łatwo punktów nie oddadzą, a może pokuszą się nawet o coś więcej, w końcu lidera każdy chce ,,bić”.

SMMK vs Ryśki

Smyki po odejściu trzech kluczowych graczy tego zespołu, nie mogą wrócić na właściwe tory. Jednak doświadczenia w tym zespole nie brakuje i w każdym meczu stać ich na zwycięstwo. Ryśki o porażce z Ukleiną, będą chciały jak najszybciej zapomnieć. Najlepszym lekarstwem było by zwycięstwo z mocnym przeciwnikiem. Na papierze powinni ten mecz wygrać spokojnie, jednak jak już się przekonali, samo nic się nie wygra.

SMS Bolce vs Projekt

Team z Wieliczki ostatnio bardzo pewnie wygrał z SeGromY i pokazują że każdy w lidze musi się z nimi liczyć, zwłaszcza na własnej hali gdzie jeszcze nie zaznali goryczy porażki. Będą chcieli to zmienić dwukrotni mistrzowie ligi, ale łatwe to nie będzie. Goście mimo że wygrali pewnie dwa mecze, to do formy z zeszłego jeszcze dużo im brakuje.

SeGromY vs Jakakolwiek

Gospodarze po dwóch porażkach z rzędu wydawać by się mogło że mają idealnego rywala aby tą złą pasę przełamać jednak zlekceważenie drużyny Artura może sprawić, że to drużyna Jakakolwiek będzie świętować pierwsze zwycięstwo w sezonie

Amatorzy – Orły 0:3

TKKF Lidersi 2:3

Buzdygany – Drink Team 3:0

SMMK – Ryśki 1:3

SMS Bolce – Projekt 1:3

SeGromY – Jakakolwiek 3:0

(KZ)