IV kolejka

Coś ta nasz liga nas nie rozpieszcza i mam tu na myśli żądnych sensacji kibiców, którzy praktycznie od pierwszej kolejki wyczekujemy sensacyjnego rozstrzygnięcia, albo przynajmniej takiej małej niespodzianki.  Jak zapowiadałem spotkanie SMMK z Ryśkami było zacięte i dopiero piąty set pozwolił wyłonić jego zwycięzcę. SeGromY nie dało szans gospodarzom z Jakakolwiek i wygrało na trudnej hali ZSTE za trzy punkty. Zaprojektowani niby planowo, ale z lekkimi problemami uporali się z Lidersami, podobnie jak Buzdygany, którzy w czwartym secie w starciu z Drink Teamem mieli już przed oczami widno piątej partii, bo dowodzonym przez Pawła graczom Drinków niewiele brakło by urwać punkty faworytowi, gdy licznik wskazywał 19-13 dla DT. Zdecydowane zwycięstwa odnieśli gracze Zmieszanych i Projektu X, które to dwie ekipy na chwilę obecną stają się głównymi pretendentami w wyścigu po prymat w naszych rozgrywkach. Trzy punkty trafiły również do SMS Bolcy, choć Amatorzy z meczu na mecz wydają się pewniejsi w tym co robią na parkiecie i tylko kwestia czasu jest pierwsza ich zdobycz punktowa tym sezonie.

W kolejce ligowej nr 4, która wystartuje już jutro, ciekawie powinno być w starciu Buzdyganów z Uklejną, gdzie gościa zapewne będą chcieli zatrzeć niekorzystną wrażenia po ostatnim meczu ligowym i pokonać wyżej notowanych na chwile obecna gospodarzy. SeGromY czeka niełatwe zadanie , bowiem podejmować będą rozpędzony Projekt X, tak samo jak Jakakolwiek, która podejmować będzie na własnym parkiecie Zmieszanych. Lidersi będą chcieli postarać się o drugie zwycięstwo w tym sezonie w starciu z Drinkami, z tym że o trzy punkty będzie w tym meczu ciężko, jeżeli goście zagrają tak jak w meczu minionej kolejki.  SMS bolce czeka ciężkie starcie z Zaprojektowanymi, ale ja wcale zespołu Ewy nie stawiam tu na straconej pozycji (coś mi to pachnie podziałem punktów w tym spotkaniu). Faworyt z SMMK powalczy o komplet punktów z Amatorami, a BDHI o pierwsze punkty do tabeli ligowej z Ryśkami, którzy będący na fali z meczu na mecz prezentują się coraz pewniej.

Mecz kolejki : dla mnie to starcie SMS Bolce vs. Zaprojektowani. Choć w meczach Buzdygany vs. Uklejna i Lidersi vs. Drink Team tez może być ciekawie.

(JS)