Harmonogram 2023/24
Data | Match | Czas/Wyniki | Sezon | Miejsce wydarzenia | Kolejka | Sędzia główny |
---|---|---|---|---|---|---|
TKKF Uklejna - Amatorzy | 3 - 0 | 2023/24 | SP nr. 3 Stróża 168; 32-431 Stróża | Kolejka XV 11.03 - 15.03.2024 | Tomasz Murzyn | |
Lidersi - Buzdygany | 3 - 2 | 2023/24 | Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice | Kolejka XV 11.03 - 15.03.2024 | Tomasz Murzyn | |
SMMK - SeGromY | 3 - 1 | 2023/24 | SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża | Kolejka XV 11.03 - 15.03.2024 | - | |
Projekt X - Zaprojektowani | 2 - 3 | 2023/24 | Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice | Kolejka XV 11.03 - 15.03.2024 | Robert Stasiak | |
DRINK TEAM - Jakakolwiek | 0 - 3 | 2023/24 | Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice | Kolejka XV 11.03 - 15.03.2024 | - | |
Amatorzy - DRINK TEAM | 1 - 3 | 2023/24 | SP Stadniki 148; 32-410 Stadniki | Kolejka XVI 25.03 - 29.03.2024 | Krzysztof Jabłoński | |
SMS Bolce - Lidersi | 3 - 2 | 2023/24 | ZSMS ul. Bogucka 2; 32-020 Wieliczka | Kolejka XVI 25.03 - 29.03.2024 | Piotr Ziarnik | |
Ryśki - Zaprojektowani | 1 - 3 | 2023/24 | Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice | Kolejka XVII 08.04 - 12.04.2024 | Mateusz Sitek | |
Jakakolwiek - BDHI | 2 - 3 | 2023/24 | ZSTE Żeromskiego 17; 32-400 Myślenice | Kolejka XVI 25.03 - 29.03.2024 | - | |
Buzdygany - Zmieszani | 1 - 3 | 2023/24 | Zespół Placówek Oświatowych; Droginia 20; 32-400 Myślenice | Kolejka XVI 25.03 - 29.03.2024 | Michał Poradzisz | |
SMMK - TKKF Uklejna | 3 - 1 | 2023/24 | SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża | Kolejka XVI 25.03 - 29.03.2024 | - | |
Ryśki - Projekt X | 1 - 3 | 2023/24 | HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice | Kolejka XVI 25.03 - 29.03.2024 | Mateusz Sitek | |
Ryśki - Zmieszani | 1 - 3 | 2023/24 | Gminna Hala Sportowa GDÓW; Gdów 1206, 32-420 Gdów | Kolejka XV 11.03 - 15.03.2024 | - | |
TKKF Uklejna - SeGromY | 0 - 3 | 2023/24 | SP nr. 3 Stróża 168; 32-431 Stróża | Kolejka XVII 08.04 - 12.04.2024 | - | |
Buzdygany - Projekt X | 3 - 0 | 2023/24 | Zespół Placówek Oświatowych; Droginia 20; 32-400 Myślenice | Kolejka XVII 08.04 - 12.04.2024 | Łukasz Klęp | |
SMS Bolce - Zmieszani | 0 - 3 | 2023/24 | ZSMS ul. Bogucka 2; 32-020 Wieliczka | Kolejka XVII 08.04 - 12.04.2024 | Janusz Wojdyła | |
BDHI - Amatorzy | 3 - 1 | 2023/24 | Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43, Dobczyce | Kolejka XVII 08.04 - 12.04.2024 | Stanisław Sikora | |
DRINK TEAM - SMMK | 2023/24 | Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice | Kolejka XVII 08.04 - 12.04.2024 | - | ||
Amatorzy - Jakakolwiek | 1 - 3 | 2023/24 | SP Stadniki 148; 32-410 Stadniki | Kolejka XVIII 22.04 - 26.04.2024 | - | |
SMS Bolce - Projekt X | 3 - 1 | 2023/24 | Brzączowice 186; SP im. M. Konopnickiej; 32-410 Myślenice | Kolejka XVIII 22.04 - 26.04.2024 | - | |
Zmieszani - Lidersi | 3 - 0 | 2023/24 | Gminna Hala Sportowa GDÓW; Gdów 1206, 32-420 Gdów | Kolejka XVIII 22.04 - 26.04.2024 | - | |
Zaprojektowani - Buzdygany | 3 - 0 | 2023/24 | Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice | Kolejka XVIII 22.04 - 26.04.2024 | Michał Poradzisz | |
BDHI - SMMK | 2 - 3 | 2023/24 | Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43, Dobczyce | Kolejka XVIII 22.04 - 26.04.2024 | Stanisław Sikora | |
SeGromY - DRINK TEAM | 3 - 0 | 2023/24 | Lubień 885; 32-433 Lubień | Kolejka XVIII 22.04 - 26.04.2024 | - | |
Ryśki - Buzdygany | 2023/24 | SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice | Kolejka XIX 13.05 - 17.05.2024 | - | ||
TKKF Uklejna - DRINK TEAM | 2023/24 | SP nr. 3 Stróża 168; 32-431 Stróża | Kolejka XIX 13.05 - 17.05.2024 | - | ||
SMMK - Jakakolwiek | 2023/24 | SP. Nr 1 Stróża 1; 32-431 Stróża | Kolejka XIX 13.05 - 17.05.2024 | - | ||
Projekt X - Lidersi | 2023/24 | Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice | Kolejka XIX 13.05 - 17.05.2024 | - | ||
Zaprojektowani - SMS Bolce | 2023/24 | Hala widowiskowo – sportowa Zdrojowa 9; 32-400 Myślenice | Kolejka XIX 13.05 - 17.05.2024 | - | ||
SeGromY - BDHI | 2023/24 | Lubień 885; 32-433 Lubień | Kolejka XIX 13.05 - 17.05.2024 | - | ||
Ryśki - SMS Bolce | 2023/24 | SP. Nr 4 ul. Zdrojowa 16; 32-400 Myślenice | Kolejka XX 20.05 - 24.05.2024 | - | ||
Amatorzy - SMMK | 2023/24 | SP Stadniki 148; 32-410 Stadniki | Kolejka XX 20.05 - 24.05.2024 | - | ||
Lidersi - Zaprojektowani | 2023/24 | HALA SPORTOWA NA ZARABIU; 32-400 Myślenice | Kolejka XX 20.05 - 24.05.2024 | - | ||
Zmieszani - Projekt X | 2023/24 | Gminna Hala Sportowa GDÓW; Gdów 1206, 32-420 Gdów | Kolejka XX 20.05 - 24.05.2024 | - | ||
SeGromY - Jakakolwiek | 2023/24 | ZSTE Żeromskiego 17; 32-400 Myślenice | Kolejka XX 20.05 - 24.05.2024 | - | ||
TKKF Uklejna - BDHI | 2023/24 | SP nr. 3 Stróża 168; 32-431 Stróża | Kolejka XX 20.05 - 24.05.2024 | - |