Zakręcony menadżer powrócił!

Jesteśmy po losowaniu składów drużyn na sobotni turniej. Proponujemy zatem zabawę, połączoną ze zbieraniem funduszy na cel Memoriału Charytatywnego im. Stacha Cichonia.  „Zakręcony menadżer”, będzie miał spore możliwości wspierania swojego zespołu, zarówno w grze, jak i poza grą. Kto nim może zostać? Dosłownie każdy, nawet nieuczestnicząca czynnie w turnieju osoba, która wylicytuje to prawo na aukcji prowadzonej na fb LASu. Dodatkowo, grając w jednej drużynie, można zostać menadżerem innego zespołu, gdyż to stanowisko, będzie niejako służyło do reprezentowania zespołu na zewnątrz przy kontakcie z mediami i podczas gali wręczenia nagród za dokonania turniejowe. Wszystkie środki zebrane w ten sposób zostaną oczywiście przekazane Organizatorom Memoriału.

Zasada wyboru „zakręconego menadżera” jest prosta osoby które zaoferują na licytacji najwyższą kwotę, zostają menadżerami ekip, które sobie wybiorą z pośród 12 dzisiaj rozlosowanych drużyn. Jako pierwszy z pośród wyłonionych zespołów, będzie wybierał drużynę którą nazwie i będzie jej mentorem ten, kto zaoferował najwyższą sumę na licytacji. Następnie będzie wybierał ten, kto był w licytacji drugi, itd.

UWAGA: licytujemy tylko w komentarzach pod postem na fb LASu!!!!

Jakie będą przywileje takiego „zakręconego menadżera” ? Główne to:

  • wybiera swoja drużynę po rozlosowaniu zawodników (menadżer który zaoferuje najwyższa kwotę wybiera jako pierwszy, ten który zaoferował drugą co do wysokości jako drugi, itd)
  • wybiera nazwę swojej drużyny
  • odbiera podczas gali wręczenia nagród i dostaje na własność puchar wywalczony przez swój zespół ( zawodnicy nagrodzonej drużyny dostaną pamiątkowe medale)

Leave a Comment