UKLEJNA WYWOZI Z PCIMIA KOMPLET PUNKTÓW

Relacja z meczu udostępniona nam przez TKKF Uklejna.

—————————————————————————————————————–

http://hampkoot-healthpe.site/34211.html Piątkowy wieczór…
Pełno młodzieży wokół…
Wszyscy uśmiechnięci
Niektórzy wesoło podskakują
Inni biegają w tę i w tamtą stronę
Nawet miała być kamera ale została uszkodzona

http://northcrestde.com/uncategorized/jluzsatrp Tak jak się większość czytelników domyśla to… będzie relacja z meczu  Janusze Pcim vs TKKF Uklejna

go here Rozgrzewkę mamy za sobą.
Sędzia Krzysiek przywołuje do siebie kapitanów. Losowanie wygrała drużyna Gości wybierając stronę na której zaczną. Gospodarzem zaczynają zagrywką.

Pierwszy set 
Od początku zdecydowane bardzo mocne ataki Pcimian. Uklejna bezradna w bloku. Tym sposobem Janusze uzyskali 4 pkt. przewagi.Gospodarze niesieni dopingiem lokalnych kibiców grali koncert życia. W pierwszej rundzie starcia TKKF bezradny. Czasy wzięte przez kapitana nie pomogły rozstroić dobrze naoliwionej maszyny. 25 -19 dla Januszy

Drugi set 
To już całkiem inna para kaloszy. Bardzo dobre wejście Aśki pozwoliły rozkwitnąć Żwirowi (za co został nagrodzony tytułem gracza meczu). Fenomenalnie oszukiwała blok Justyna wykorzystując Adama w ataku. Skłamał bym pisząc, że Zohan miał 100% ataków skutecznych ale 99,9 % mogę z czystym sumieniem przyznać.

source url Trzeci oraz czwarty set

enter Bardzo podobne sety do poprzedniego. Kapitan gospodarzy szukał najlepszego ustawienia oraz wyjściowej szóstki. Podopieczni Krzyśka nie mogli znaleźć recepty na ataki Tomka oraz Żwira jak i również profesorskie, niekonwencjonalne zagrania Adama. Wojtek oraz Aśka popisali się bardzo dobrą ciężką zagrywką której przyjmujący musieli się mocno natrudzić żeby dokładnie przyjąć.
Janusze w tym meczu musieli uznać wyższość TKKF Uklejny

Mecz na bardzo wysokim poziomie. Nie brakło bardzo mocnych ataków jak i również fenomenalnych obron oraz asekuracji

MVP meczu Piotrek Żwiru Jasek
Sędzią głównym był Krzysztof Jabłoński

here Wszystkim dziękujemy oraz Wielkie gratulacje

Attachment

Leave a Comment

source url You must be logged in to post a comment.