TURNIEJ 18.11.2017

Komunikat organizacyjny I OTWARTEGO TURNIEJU MĘŻCZYZN LIGI „LAS POD DALINEM” w piłce siatkowej

 

 I. ORGANIZATOR:

STOWARZYSZENIE „LAS POD DALINEM”

II. TERMINY:

18 listopad 2017 r.

– godz. 13.30 weryfikacja drużyn

– godz. 13.45 uroczyste otwarcie turnieju

– godz. 14.00 rozpoczęcie gier

– godz. 20.45 uroczyste zakończenie turnieju

III. MIEJSCE:

Hala sportowo widowiskowa na Zarabiu ul. Zdrojowa 9

IV. WARUNKI UCZESTNICTWA:

 1. Zgłoszenie zespołu składającego się z zawodników amatorsko grających w siatkówkę. Dopuszcza się możliwość gry w zespołach zawodników grających w III Lidze w ilości max. 1 zawodnika. Dolny limit wiekowy dla zawodników to ukończone 15 lat. Dla niepełnoletnich zawodników wymagana zgoda rodzica (wzór w zakładce pliki).
 2. Dla byłych zawodników II ligowych lub wyższych klas rozgrywkowych obowiązuje – 2-sezonowa karencja (karencja jest liczona od rozpoczęcia kolejnego sezonu w którym zawodnik nie brał już udziału).
 3. Przed przystąpieniem do rozgrywek kapitanowie poszczególnych drużyn muszą złożyć odpowiednio wypełnione i podpisane formularze do organizatora turnieju.
 4. W związku z tym że Organizator nie wymaga udokumentowania stanu zdrowia uczestników zawodnicy uczestniczą w zawodach na własną odpowiedzialność. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kontuzje powstałe w trakcie turnieju.
 5. Harmonogram turnieju zostanie podany przed rozpoczęciem zawodów. Jest on ściśle uzależniony od ilości uczestników. Mecze rozgrywane będą równolegle na trzech boiskach.
 6. Organizator zostawia sobie prawo do zmian w regulaminie na skutek powstałych okoliczności nie możliwych do przewidzenia przed rozpoczęciem turnieju.

V. USTALENIA ORGANIZACYJNE:

 1. Wpisowe wynosi 150 zł od drużyny wpłacane na konto:

05 1600 1462 1830 7036 7000 0001
BGŻBNP Centrum Rozliczeniowe nr 1

W opisie przelewu należy umieścić: nazwę drużyny i datę 18.11.2017.

 1. O kolejności zgłoszeń decyduje data wpłata wpisowego na konto !!!
 2. Organizator zapewnia piłki do gry i rozgrzewki.
 3. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.
 4. Organizator zapewnia wodę do picia.
 5. Maksymalna ilość drużyn biorąca udział w zawodach to 16 zespołów. Organizator ma prawo do zmiany ilości uczestników biorących udział w Turnieju.