SMMK ZDOBYWCĄ PUCHARU LIGI 2018/2019

W czterech setach zakończył się mecz finału Pucharu Ligi pomiędzy SMMK i Lidersami. W pierwszym secie lepsi byli Lidersi i grając praktycznie bezbłędnie, zwyciężyli 25:19. W drugim secie coś w tej maszynce Lidersowskiej się zacięło i rywal zaczął stopniowo powiększać przewagę, której nie oddał już do końca tej partii. W trzecim secie SMMK poszło można by rzec za ciosem i znowu Smyki, tym razem dowodzone przez Marcina pod nieobecność Łukasza, okazali się lepsi, choć pogoń Lidersów wydawało by się, ze dojdzie rywala na ostatnich metrach przed metą. W czwartym secie podbudowani dwiema wcześniej wygranymi partiami, Smyki kontrolowały cały czas wynik, nie pozwalając Lidersom wyrwać w tym dniu zwycięstwa. Tak oto pierwszy duży sukces SMMK na niwie LASu stał się faktem. Gratulujemy Zwycięzcom, jak i pokonanym, bo spotkanie to mogło się podobać i było niezłą wizytówką naszej Ligi.

SMMK – Lidersi 3:1 (19:25, 25:22, 25:22, 25:22)