SMMK NAJLEPSZE W SOBOTNIM TURNIEJU !!!

W sobotę Stowarzyszenie Las pod Dalinem zorganizował kolejny turniej dla siatkarzy amatorów. Tym razem był to turniej drużyn mieszanych i zgromadził na starcie 12 drużyn. Lista uczestników wypełniła się bardzo szybko , więc z niecierpliwością wszyscy oczekiwali na rozwój wydarzeń w sobotnie popołudnie.

Tym razem zawody rozgrywany były dzięki wsparciu  Fundacji Orlen “ DAR SERCA” z którą Stowarzyszenie nawiązało wzajemną współpracę. Dzięki temu mogliśmy skorzystać w sobotę min. z elektronicznych tablic wyników.

Bezkonkurencyjni w rywalizacji na parkiecie byli gracze SMMK, którzy pokonali wszystkich swoich przeciwników. W najważniejszym spotkaniu wieczoru pokonali drużynę Ryśków 2:1 (25:19; 24:25; 15:9) po czym mogli unieść ręce w geście triumfu !!!

Trzecie miejsce przypadło w udziale Pędzącym Wielbłądom, którzy w decydującym spotkaniu pokonali drużyną Januszy I 2:1 (22:25; 25:23; 15:11).

Dodatkowo po turnieju, sędziowie i organizatorzy  przyznali nagrodę Fair Play, która trafiła w ręce Daniela Klakli z drużyny Ryśków.

Ostateczna kolejność wszystkich drużyn:

 1. SMMK
 2. RYŚKI
 3. PĘDZĄCE WIELBŁĄDY
 4. JANUSZE I
 5. LIDERSI
 6. NIEDZIELNI GRACZE.
 7. JANUSZE II
 8. DRINK TEAM
 9. BUZDYGANY
 10. BKS WILKI ZAWOJA
 11. KARRAMBA
 12. JAKAKOLWIEK

Attachment

Leave a Comment