SEZON 2016/2017

zwycięzca rozgrywek ligowych:

LIDERSI

zwycięzca pucharu ligi:

CZWARTKI

ZWYCIĘZCY TURNIEJÓW:

I Turniej: WYBITNI

 

II Turniej: BUZDYGANY

 

III Turniej: LIDERSI


IV Turniej: LIDERSI


V Turniej: CZWARTKI

 

I Turniej Kobiet: AKUKU

 

wyniki końcowe rozgrywek ligowych:

# DRUŻYNA
1LIDERSI
2CZWARTKI
3BUZDYGANY
4TKKF UKLEJNA
5WYBOROWI
6JANUSZE SIATKÓWKI
7DRINK TEAM
8JAKAKOLWIEK

 

wyniki końcowe rozgrywek zasadniczych:

# Drużyna Mecze Punkty W P Sety Małe punkty Dom Wyjazd
1TKKF UKLEJNA143211337-171257-10004-37-0
2LIDERSI143210435-151166-10196-14-3
3BUZDYGANY143111334-151140-10205-26-1
4CZWARTKI14289535-191202-10875-24-3
5JANUSZE SIATKÓWKI14217725-251076-10384-33-4
6WYBOROWI14176824-301151-11773-43-4
7DRINK TEAM1462126-36809-10241-61-6
8JAKAKOLWIEK1410143-42687-11050-70-7