KONKURSY – TURNIEJ 16.03.2019R

Sobotni turniej, który organizujemy przy wsparciu fundacji ORLEN DAR SERCA, ma w nazwie, ale też i w swoim założeniu, Wielopokoleniowość i charakter integracyjny tego przepięknego sportu, jakim jest siatkówka.

Postanowiliśmy zatem, że przy okazji tego turnieju dodatkowo przygotujemy specjalne upominki (okolicznościowa koszulka), które wręczymy w kategorii nagroda „Fair Play”. Będzie ona dla zawodnika/zawodniczki, których postawa na boisku będzie szczególnie bliska idei współzawodnictwa czysto sportowego i szacunku do rywala, sędziów, kibiców, etc. Ta nagroda zostanie przyznana zaraz po turnieju, w trakcie ogłaszania wyników, wręczania pucharów i dyplomów.

Ponadto ogłaszamy niniejszym konkurs fotograficzny, w którym nagrodą będą te same, przygotowane specjalnie na tą okazję  koszulki. Konkurs fotograficzny będzie rozstrzygany w trzech kategoriach:

– Wielopokoleniowość turnieju

– Fotografia wyrażająca ekspresyjność siatkówki

– Fair play, przyjaźń i radość

Tematyka jak widzicie dość szeroka, a interpretacja kategorii należy do Was.

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie fotograficznym? Naprawdę niewiele. Wystarczy podczas turnieju zrobić zdjęcie (telefon, aparat, etc.) i po turnieju przesłać je na nasz adres mailowy, albo poprzez fb Stowarzyszenia do poniedziałku, do godziny 18.00. Każdy może przesłać po maksymalnie trzy zdjęcia do konkursu, do każdej z w/w kategorii.

Kapituła konkursu wybierze z pośród przesłanych fotografii te najlepsze i publikując zdjęcia, ogłosimy zwycięzców konkursów i umówimy się na wręczenie nagród.

Attachment

Leave a Comment