III KOLEJKA 1- 5 X

W tym tygodniu pod względem siatkarskim w naszym regionie będzie działo się sporo. Od poniedziałku rusza III kolejka ligowa, a w weekend będziemy mieli Siatkarskie Wspomnienie Krzyśka Murzyna, czyli szereg imprez siatkarskich na hali na Zarabiu, w których uczestnictwo ma na celu głównie popularyzowanie tego sportu, czyli kontynuowanie pasji i działań ś.p. naszego kolegi Krzyśka. Jedną z tych imprez, będzie turniej „losowany”, który odbędzie się w sobotę (zapisy trwają nadal!), a w niedzielę prawdziwa gradka dla miłośników myślenickiej siatkówki, czyli mecz Dalin Stars – The best of LAS pod Dalinem.

Wracając jednak do naszej ligowej rzeczywistości. Kolejka nr II sensacji nie przyniosła w kwestii rozstrzygnięć, jednak jeden mecz zakończył się dla mnie w dość zaskakujący sposób. Czwartki pokonały na wyjeździe Januszy 3:0. Nie jest to jakaś mega niespodzianka, jednak z przebiegu gry jak i z możliwości jakie ma zespół Januszy, ich gładka trzy setowa porażka jest dość sporym zaskoczeniem.

W trzeciej kolejce ligowej mamy kilka ciekawie zapowiadających się potyczek, dlatego zapraszam do poniższych krótkich wstępów, do czekających nas sześciu spotkań ligowych.

source site

October2018